Digone & Kakadu Zoo – gazetka sklepów stacjonarnych 

Kakadu Zoo to jedna z największych sieci sklepów zoologicznych w Polsce

Dla naszego Partnera – Kakadu Zoo, prowadzimy projekt gazetki promocyjnej sklepów stacjonarnych. Przygotowujemy oprawę graficzną od A do Z, następnie nadzorujemy wydruk i dystrybucję materiałów aż na 78 lokalizacji!

Digone & Kakadu Zoo - gazetka sklepów stacjonarnych  1

Jak to się zaczęło?

Nasza przygoda z gazetką promocyjną sklepów stacjonarnych Kakadu Zoo rozpoczęła się w trzecim kwartale 2021 roku i trwa do dziś. 

W lipcu 2021 roku otrzymaliśmy zapytanie ofertowe od spółki Super Zoo (właściciel marek: Kakadu Zoo, Telekarma, Tania Karma). Zrobiliśmy dokładny research rynku, przejrzeliśmy kilkadziesiąt gazetek promocyjnych różnych marek, dostosowaliśmy projekt do strategii brandu i zaproponowaliśmy warianty graficzne. Kilka dni później powstał pierwszy numer – 14/2021, który mogliście oglądać na żywo w sklepach Kakadu i Kakadu Zoo.

Tak świętowaliśmy moc urodzinowych promocji i nasz sukces 🙂

Digone & Kakadu Zoo - gazetka sklepów stacjonarnych  2

Proces oraz podział zadań:

Po stronie klienta:

Po stronie Digone:

Każdy numer gazetki niesie ze sobą kreatywne wyzwanie. Od klienta otrzymujemy terminarz wydruku oraz temat przewodni. Następnie nasz team poszukuje tła i elementów graficznych spójnych z całościową koncepcją. Kolejnym krokiem jest wycięcie produktów i umieszczenie ich wraz z cenami i opisami na 11 lub 15 stronach (w zależności od nakładu). Ostatnia strona zawsze należy do pieska z akcji “Adoptujesz zyskujesz” (więcej informacji o akcji znajdziecie tutaj).

Po akceptacji klienta, projekt zostaje przesłany do drukarni, a następnie pojawia się w sklepach i możecie oglądać efekty naszej pracy na żywo.

Czy to już koniec?

Absolutnie nie! Kiedy zakończymy proces dystrybucji, wtedy zabieramy się za promocję numeru w mediach społecznościowych oraz w innych kanałach digital. Gazetka pojawia się na Facebooku marki Kakadu Zoo, na stronie www, można ją również przeglądać online oraz w aplikacji Kakadu Zoo Family – za tym wszystkim stoimy MY!

efekty:

Na naszym koncie jest już 42 numerów gazetki! Zawsze z sukcesami i na czas.

Kakadu Zoo – sieć sklepów zoologicznych posiadająca w Polsce 78 punktów stacjonarnych oraz sklep online kakadu.pl. Marka obecna na rynku od ponad 20 lat.

Bezpłatna wycena

Chcesz poprawić sprzedaż swoich usług i produktów? Umów się na niezobowiązującą konsultację i otrzymaj darmową wycenę.