Strony internetowe

Strony internetowe dostosowane do potrzeb Twojej firmy

Profesjonalna strona internetowa to absolutny must-have, niezależnie od tego w jakiej branży działasz. Nowoczesna i przejrzysta witryna będzie wizytówką Twojej firmy i sprawi, że wyróżnisz się na tle konkurencji. Wiemy jak tworzyć skuteczne strony internetowe, które przyciągną nowych klientów do Twojej firmy. 

Zadbaj o swój wizerunek w sieci zaczynając od intuicyjnej strony internetowej. Zmieniająca się technologia daje nam nowe, coraz ciekawsze możliwości prezentacji treści. Dzięki temu jesteśmy w stanie tworzyć niesamowite projekty, które będą ukierunkowane na indywidualne potrzeby Twojej firmy.

strony internetowe łódź warszawa digone

Co wyróżnia nasze strony internetowe?

Dobrze znana maksyma „jak Cię widzą, tak Cię piszą” trafnie opisuje postrzeganie strony internetowej Twojej firmy. Liczy się pierwsze wrażenie. Użytkownik, który trafi na Twoją stronę już w pierwszych sekundach wyrabia sobie opinię o Twojej firmie. Z tego względu dbamy o to aby każdy nasz projekt był dopasowany pod konkretne oczekiwania klientów.

Jednak piękna i intuicyjna strona internetowa to nie wszystko. Równie ważne są kwestie wydajności oraz bezpieczeństwa. Nikt z nas nie lubi długo wczytujących się stron, dlatego każdą naszą realizację optymalizujemy także pod kątem szybkości wczytywania witryny.

Nowoczesny design

Znamy najnowsze trendy w projektowaniu i dbamy o to, by strona była spójna z identyfikacją wizualną Twojej firmy. Projektujemy witryny przyjazne dla użytkownika, by ich eksploracja była przyjemnym i zapadającym w pamięć doświadczeniem. Dbamy też o responsywność, czyli prawidłowe wyświetlanie strony na wszystkich urządzeniach mobilnych.

Łatwość obsługi

Intuicyjny system zarządzania treścią CMS pozwoli Ci na samodzielne wprowadzanie zmian w witrynie. Chcesz zmienić ofertę firmy, dane kontaktowe lub dodać nowe usługi? Nie potrzebujesz do tego programisty! W swojej ofercie posiadamy wiele rozwiązań. Strony wykonujemy w oparciu o własny, dedykowany system lub platformę WordPress. 

Indywidualny projekt

Strona internetowa jest wizytówką Twojej firmy, musi być więc spójna z jej identyfikacją wizualną. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, poznając Twoją markę, profil i potrzeby klientów, konkurencję  oraz specyfikację branży. W ten sposób projekt, który stworzymy będzie spójny z filozofią i wizerunkiem Twojej firmy. 

Ostatnie projekty

Nasi Klienci...

…to zarówno wielkie korporacje, jak i małe przedsiębiorstwa. Mamy doświadczenie w pracy z firmami z Łodzi, Warszawy, Krakowa oraz Wrocławia. Realizujemy projekty nie tylko dla polskich klientów – od 2018 roku współpracujemy m.in. z firmami z Danii, Szwecji i Francji. W naszej ofercie mamy strony wielojęzyczne, prowadzimy także kampanie reklamowe dla firm zagranicznych.   Jesteśmy elastyczni, mobilni i mówimy w kilku językach.  

cooptrading logo web design

Coop Trading

Coop Trading to międzynarodowa firma z Danii. W swoim portfolio posiada wiele marek własnych, a swoim zasięgiem obejmuje Danię, Finlandię, Szwecję i Norwegię z łączną liczbą ponad 4000 sklepów.

eurial logo webdesign

Eurial

Eurial jest francuską firmą, która w swoim portfolio ma wiele marek własnych. Dzięki jej marce Soignon stała się największą firmą we Francji, która magazynuje i przetwarza kozi ser. Łącznie firma zatrudnia ponad 4000 osób. 

telka logo website

telka SA

telka SA jest Polską, rodzinną firmą o międzynarodowym zasięgu. telka SA jest producentem i dystrybutorem rozwiązań budowlanych. Działa na rynku polskim, niemieckim, łotewskim i rosyjskim. 

uniwersytet medyczny w Łodzi

Uniwersytet Medyczny

Uniwersytet Medyczny w Łodzi jest jednym z największych uniwersytetów medycznych w Polsce. Posiada 5 wydziałów, 15 kierunków, na których studiuje ponad 9500 studentów. 

metroport-logo

Metroport

Metroport jest partnerem dla firm telekomunikacyjnych z całej Polski. Pomaga w rozwoju mniejszych operatorów, dostarcza niezbędną technologię i wiedzę. 

akademia sztuk pięknych w łodzi logo www

Akademia Sztuk Pięknych

Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego – publiczna uczelnia artystyczna w Łodzi, założona w 1945. Jedna z siedmiu akademii sztuk pięknych w Polsce.

Jak pracujemy?

#1

Rozmowa o projekcie

Zanim rozpoczniemy pracę nad projektem chcemy poznać Ciebie, Twoją firmę i branżę, w której działasz. Wspólnie zastanowimy się nad Twoimi potrzebami i dobierzemy narzędzia, które na nie odpowiedzą. Proces analizy ma kluczowe znaczenie i wpływa na ostateczny projekt strony internetowej.

#2

Indywidualny projekt

Dopiero po zebraniu niezbędnych informacji przystępujemy do prac projektowych. Na tym etapie staramy się uzyskać spójną wersję, która zadowoli nie tylko Ciebie, ale również Twoich przyszłych Klientów.

Zaczynamy od stworzenia makiety, czyli koncepcji graficznej. Planujemy strukturę logiczną oraz układ elementów i modułów. Tworzymy architekturę treści i nawigację. Na tym etapie najważniejsza jest funkcjonalność strony.

Następnie przechodzimy do projektu graficznego. Miejsce surowej makiety zastępuje autorska kreacja graficzna. Dostajesz od nas projekt strony głównej i po jego akceptacji, zabieramy się do pracy nad resztą podstron.
W międzyczasie opracowujemy treści na stronę, dbając o to, by były odpowiednio zoptymalizowane pod kątem SEO

#3

Programowanie strony

Prace programistyczne rozpoczynamy od frontendu, w oparciu o wykonane grafiki. Następnie programujemy i wdrażamy backend i dokonujemy walidacji i zoptymalizowania kodu źródłowego. Na koniec przeprowadzamy testy wewnętrzne.

#4

Wdrożenie strony

Wprowadzamy treści i zdjęcia i podwieszamy stronę pod docelową domenę. Uruchamiamy certyfikat SSL oraz wykonujemy odpowiednie testy, które potwierdzają funkcjonalności.

WordPress czy strona dedykowana?

Jesteśmy elastyczni i technologie, w której zbudujemy stronę internetową zawsze wybieramy indywidualnie. Tworzymy strony oparte o systemy CMS takie jak WordPress, Shoper czy PrestaShop. Korzystamy także z dedykowanych rozwiązań, dzięki czemu jesteśmy w stanie wdrożyć nawet najbardziej ambitne projekty. 

Co więcej, wykonujemy integracje z systemami zewnętrznymi – systemami magazynowymi, księgowymi oraz systemami CRM i ERP, dzięki czemu możemy usprawnić działanie Twojej firmy i zautymatyzować wiele procesów. 

Potrzebujesz strony internetowej, ale nie wiesz jaki system będzie dla Ciebie najlepszy? Skontaktuj się z nami i przedstaw nam swój projekt, a my dobierzemy odpowiednie narzędzia do jego realizacji. 

Bezpłatna wycena

Chcesz poprawić sprzedaż swoich usług i produktów? Umów się na niezobowiązującą konsultację i otrzymaj darmową wycenę.